TANIEC TOWARZYSKI dla dzieci od 6 lat

TANIEC TOWARZYSKI dla dzieci od 6 lat

Instruktorka:

Anna Gołąb

Miejsce zajęć:

Dwór Dzieduszyckich (I piętro)
32-050 Radziszów, ul. Szkolna 4

Harmonogram zajęć:

poniedziałki w godz. 18.30 - 19.30

Płatności:

35 zł za miesiąc (60 min. 1 x w tygodniu)

Sekcja tańca towarzyskiego w Dworze Dzieduszyckich rozpoczęła działalność w sezonie 2014/2015. Od początku sekcję prowadzi Pani Anna Gołąb, która od wielu lat współpracuje z CKiS szkoląc kolejne pokolenia tancerzy. 
Sekcja tańca towarzyskiego dla dzieci powstała z myślą zarówno o tych, którzy chcą związać się z tańcem na poważnie, zdobywać poszczególne klasy taneczne, ale również dla osób, które taniec traktują jako formę spędzania czasu wolnego. Przygodę z tańcem towarzyskim warto zacząć wcześnie, dzięki czemu dzieci mają duże możliwości odniesienia sukcesu tanecznego oraz od najmłodszych lat uczą się zdrowej rywalizacji i odpowiedzialności. Technika taneczna jest trudna, ale bardzo usprawnia ciało, rozwija zdolności ruchowe. Nauka tańca towarzyskiego przynosi wiele korzyści, takich jak wyprostowana sylwetka, fantastyczna koordynacja ruchowa, dobre poczucie rytmu, oraz wyśmienita kondycja. Taniec ma również pozytywny wpływ na charakter. Uczy dyscypliny, wytrwałości, często staje się również sposobem na przełamanie wstydliwości. 
Zajęcia tańca towarzyskiego W Dworze Dzieduszyckich odbywają się raz w tygodniu. W ramach sekcji stopniowo rozwijamy zdolności ruchowe i artystyczne dzieci, poznajemy podstawowe techniki tańców standardowych i latynoamerykańskich, ale przede wszystkim staramy się pokazać, że taniec to świetna zabawa.

Zapisy przyjmowane są w Dziale Realizacji Projektów Kultury:

Pałacyk Sokół w Skawinie: tel. 12 276 34 64, e-mail: sokol@ckis.pl
Dwór Dzieduszyckich w Radziszowie: tel. 12 256 31 18, e-mail: dwor@ckis.pl

 

REGULAMIN SEKCJI TAŃCA TOWARZYSKIEGO W DWORZE DZIEDUSZYCKICH (skrót)

1. Podstawowa opłata członkowska za przynależność do sekcji tańca towarzyskiego w Radziszowie w sezonie artystycznym 2016/2017 wynosi 35 zł za miesiąc (zajęcia 1 x w tygodniu). Istnieje także możliwość opłaty sezonowej oraz opłat zniżkowych określonych w tabeli w punkcie 5 niniejszego regulaminu.

2. W przypadku uczęszczania dwójki dzieci (rodzeństwo) do sekcji działających w CKiS w Skawinie opłata wynosi 75% składki podstawowej dla każdego dziecka. W przypadku trójki dzieci i więcej opłata wynosi 66,67% składki na każde dziecko.

3. Rodzeństwu dzieci uczestniczących w grupach artystycznych, zwolnionych z opłat członkowskich (Teatr „Maska”, Chór „Cantica”, Orkiestra Dęta „Sygnał”, Kapela Regionalna „Sokół Haller”) nie przysługują zniżki określone w punkcie 5 regulaminu.

4. Opłata członkowska nie podlega zwrotom. Uwzględnione w niej zostały wszystkie wolne dni jak: przerwy świąteczne, weekendowe, feryjne i inne.

5. Poniższa tabela przedstawia dostępne warianty opłat członkowskich:

 

Opłata

Miesięczna

Opłata sezonowa
(październik – maj)

1 x w tygodniu

35 zł

233 zł

1 x w tygodniu Rodzeństwo – 2 osoby

26 zł

za osobę

175 zł

za osobę

1 x w tygodniu Rodzeństwo – 3 osoby

23 zł

za osobę

156 zł

za osobę

6. Płatności należy realizować w następujących terminach:

7. W przypadku braku terminowej wpłaty, instruktor ma prawo nie przyjąć na zajęcia.

8. Uiszczenie opłaty członkowskiej jest potwierdzeniem akceptacji regulaminu sekcji.

9. Płatność należy realizować:

a) w kasach Centrum Kultury i  Sportu w Skawinie (Basen „Camena”)

b) poleceniem przelewu na rachunek CKiS – BS 87860000020000000038380005;

na poleceniu przelewu (w tytule) konieczne jest podanie następujących danych:

c)  płatnością elektroniczną dostępną na stronie www.ckis.pl


Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013