Królowa Śniegu - spektakl bajkowy

Serdecznie zapraszamy najmłodszych widzów na spektakl bajkowy "Królowa Śniegu", który z okazji mikołajkowego święta zostanie zaprezentowany w Dworze Dzieduszyckich w Radziszowie.

Jest to adaptacja jednej z najbardziej znanych baśni Hansa Christiana Andersena. „Lektura obowiązkowa" w okresie zimowym, pięknie ukazująca motyw przyjaźni. "Królowa Śniegu" to przedstawienie teatralno-muzyczne, aktywizujące widzów do wspólnej zabawy. Barwne kostiumy oraz bogata scenografia w pełni oddają baśniową atmosferę i klimat spektaklu. Występują w nim postacie, takie jak: Królowa Śniegu, Kaj, Gerda, Kruk, Królewicz, Wróżka, Rozbójnik, Renifer.
Czas trwania: 40 min.

Bilety dostępne w przedsprzedaży od 16 listopada w cenie: 10 zł/dziecko, 5 zł/opiekun

Do nabycia w:

W dniu spektaklu bilety w cenie 15 zł/dziecko, 10 zł/opiekun do nabycia na godzinę przed przedstawieniem w Dworze Dzieduszyckich w Radziszowie.

6 grudnia 2015 r. (niedziela), godz. 18.00, Dwór Dzieduszyckich w Radziszowie.

Informacji na temat spektaklu udziela Dział Realizacji Projektów Kultury: Pałacyk "Sokół", tel. 12 276 34 64, Dwór Dzieduszyckich w Radziszowie, tel. 12 256 31 18.


Zapraszamy!


Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013