ZUMBA KIDS & JUNIOR!

Masz problem z nadmiarem aktywności u swojego dziecka? Przepełnia go niespożyta ilość wigoru? Nie marnuj tego potencjału! Daj upust energii swej pociechy na zajęciach ZUMBY dla dzieci mniejszych i większych, gdzie przy temperamentnych rytmach dadzą się porwać przyjemności tanecznego aerobiku.

Nowa propozycja zajęć dla dzieci - Zumba Kids - jest wspaniałą okazją do wysiłku fizycznego w lekkiej, muzycznej, zabawowej formie. Zumba dla dzieci jest specjalnie opracowanym programem tanecznym. Składa się z krótkich układów, łatwych do powtórzenia i zapamiętania, dostosowanych do wieku i możliwości uczestników.

ZUMBA stymuluje pracę mózgu, czyli korzystnie wpływa nie tylko na rozwój  fizyczny dziecka, ale także intelektualny. Zajęcia te pomagają w koncentracji, koordynacji ruchów, kreatywności i utrzymaniu dobrej kondycji, a przede wszystkim kształtują umiejętność pracy w zespole, wzbudzają pewność siebie i pozytywną samoocenę.

Zajęcia odbywać się będą w soboty w Dworze Dzieduszyckich w Radziszowie, z uwzględnieniem dwóch grup wiekowych.

 

Odpłatność za zajęcia - 40 zł za miesiąc.

ZAPISY:

Zapraszamy!!!


Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013