Koncert Kuby Michalskiego

7 listopada o godz. 18.00 serdecznie zapraszamy do Dworu Dzieduszyckich w Radziszowie na klimatyczny koncert. Zaśpiewa i zagra wielokrotnie nagradzany muzyk, kompozytor i wokalista – Kuba Michalski.

W programie usłyszymy ballady Cohena w polskich tłumaczeniach, w tym oczywiście „Alleluja”, „Zuzanna”, „Słynny niebieski prochowiec” i „Tańcz mnie po miłości kres”. Obok nich Kuba Michalski przedstawi kilka własnych kompozycji do wierszy wybitnych polskich poetów.

KUBA MICHALSKI jest autorem, kompozytorem, wokalistą i gitarzystą. Nagrał pięć płyt z zespołem „Cotton Cat”. Był wielokrotnie nagradzany. W duecie z Justyną Bacz wygrał Festiwal Pieśni Leonarda Cohena w Krakowie. Dwukrotnie zdobywł również wyróżnienie na Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Autorskiej. W roku 2011 wydał solową płytę „Podróż”. W kolejnych latach ukazały się jego albumy z piosenkami Jacka Kaczmarskiego i Leonarda Cohena.

Wstęp wolny! Gorąco zapraszamy!


Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013