Na sportowo i na wesoło

Błyskawice, Szybcy i Wściekli, Sokoły, Smerfetki - w takich drużynach startowały dzieci biorące udział w konkurencjach sportowych w Dworze Dzieduszyckich w Radziszowie. Zawodnicy musieli się wykazać szybkością, precyzją, zgraniem w zespole oraz umiejętnościami taktycznymi.

Po podziale na grupy, przyszedł czas na wymyślenie nazwy. Trudno było zdecydować się na jedną, wspólną, ale po chwilowych negocjacjach określenia zostały zapisane na tablicy. Prowadzący zajęcia przygotowali różnorodne tory przeszkód i slalomy. W zmaganiach przydała się także równowaga, zwinność, celność oraz szybka reakcja. Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się przejście pod bardzo niską ustawioną tyczką. Dodatkowe punkty dostawały drużyny, które najgłośniej dopingowały swoich kolegów.   

Każdy start gwarantował otrzymanie cukierków i innych słodyczy zgodnie z zajętym miejscem. Na zakończenie nastąpiło dzielenie nagród wśród osób z zespołów.


Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013