Szaleństwo na śniegu – wycieczka

Mając nadzieję na piękną śnieżną zimę przygotowaliśmy ofertę wycieczki dla dzieci. Cel: sportowe szaleństwa na świeżym powietrzu, kierunek: Zadział.

Zimowe Szaleństwo na Śniegu, Zadział: 9 luty 2019

W programie: rynna śnieżna do zjazdu na pontonach, karuzela dla najmłodszych, a także łagodny stok do zjazdu na „jabłuszkach”.

Cena wyjazdu: 69 zł

Zbiórka: Skawina (parking przy Hali Widowiskowo – Sportowej ul. Konstytucji 3 Maja 4) godz. 8.30, Dwór w Radziszowie godz. 8.40 powrót ok. godz. 16.00

Zadział to ośrodek narciarski i snowboardowy u podnóża Gorców, stworzony do aktywnego wypoczynku. Strefa rodzinna, bo to właśnie tam chcemy zabrać wasze pociechy, znajduje się tuż przy stoku głównym, ale jest od niego oddzielona, co zapewnia bezpieczeństwo korzystającym z atrakcji dzieciom. Wszystkie atrakcje znajdują się w jednym miejscu, a w ich skład wchodzą: wyciąg umożliwiający bardzo łatwy wyjazd na górkę, rynna śnieżna do zjazdu na pontonach, karuzela dla najmłodszych, a także łagodny stok do zjazdu na „jabłuszkach”.

Gdy mróz zacznie szczypać w nos i uszy, w specjalnym ocieplanym igloo napijemy się gorącej herbatki, a w igloo gastronomicznym będzie możliwość zakupu ciepłego posiłku.

Cena obejmuje: przejazd autokarem, karnet na stok, opiekę organizatora, ubezpieczenie, ciepłą herbatę.

Zapisy telefonicznie:  tel.: 12 276 40 56, 12 256 31 18.

*Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wycieczki w przypadku zbyt małej liczby chętnych.

 

Magdalena Pobożniak


Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013