Bukiet dla Mamy

25 maja 2016 w Dworze Dzieduszyckich w Radziszowie odbyły się warsztaty florystyczne pod hasłem „Bukiet dla Mamy”. Zajęcia cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.
Podczas zajęć dzieci mogły zapoznać się z technikami florystyki. Była to również doskonała okazja do uruchomienia swojej wyobraźni i zabawy różnymi formami oraz materiałami. Każde dziecko na początku przystąpiło do zrobienia bileciku w dowolnym kształcie, następnie otrzymało gąbkę florystyczną, którą miało za zadanie pięknie zapakować w ozdobną folię.

Kolejnym wyzwaniem dla naszych małych florystów było wykonanie bukietu i przystrojenie go. W ruch poszły żywe kwiaty, różne ozdoby liściaste, koraliki, druciki i wstążki. Podczas 1,5-godzinnych warsztatów powstawały różnorakie kolorowe dzieła, które dzieci zabrały do domu, aby w Dniu Matki obdarować nimi swoje kochane Mamy.

Bardzo dziękujemy wszystkim za miłą zabawę, a wszystkim Mamom życzymy: zdrowia, pomyślności oraz wielu chwil przepełnionych radością.


Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013